17 Nisan 2016 - Pazar13:00
Motor Sporları
Slovakya
FIA WTCC

FIA WTCC Slovakya 1.Yarış Hangi Kanaldan Yayınlanacak? - 17 Nisan 2016

Slovakya 1.Yarış - FIA WTCC 17.04.2016 Pazar günü yayınlanıyor. Progarmı/Etkinliği Eurosport yayınlıyor.. Etkinliği/Programı izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

Slovakya 1.Yarış - FIA WTCC Canlı İzle

Slovakya 1.Yarış - FIA WTCC 17.04.2016 Pazar günü FIA WTCC yayınlanıyor. Programı/Etkinliği Eurosport yayınlıyor.

Slovakya 1.Yarış - FIA WTCC Hangi Tarihte?

Slovakya 1.Yarış - FIA WTCC etkinliği/programının tarihi 17.04.2016

Slovakya 1.Yarış - FIA WTCC Hangi Kanalda?

Slovakya 1.Yarış - FIA WTCC etkinliği/programını Digiturk 91,D Smart 75,Kablo TV 225,Tivibu 71,Web ,Turkcell TV+ 79 numaralı kanallarda yayınlanacak.

Slovakya 1.Yarış - FIA WTCC Hangi Gün?

Slovakya 1.Yarış - FIA WTCC etkinliği/programı Pazar günü ekranlara gelecek.

Slovakya 1.Yarış - FIA WTCC Saat Kaçta?

Slovakya 1.Yarış - FIA WTCC etkinliği/programının başlama saati 13:00
Facebook
Twitter
Instagram
Mobil Uygulamalar
iOS
Android