05 Mart 2016 - Cumartesi19:00
CeljeHentbol
Celje - Beşiktaş Mogaz
Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi
Beşiktaş Mogaz

Celje - Beşiktaş Mogaz Maçı Hangi Kanalda? 05 Mart 2016 Yayın Ekranı

Celje ile Beşiktaş Mogaz, Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi maçında karşı karşıya geliyor. Maçı canlı izlemek isteyen sporseverler, müsabakanın yayın saati ve yayıncı bilgileri ile yayının şifresiz olup olmadığını merak ediyor. Celje – Beşiktaş Mogaz, Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi maçı, 05-03-2016 Cumartesi günü SporSmart, Smart Spor HD, kanal(lar)ından yayınlanacak. Maçın başlama saati 19:00. Karşılaşmayı izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.
SporSmartSporSmart
Smart Spor HDSmart Spor HD

Celje - Beşiktaş Mogaz Canlı Maç İzle

05.03.2016 Cumartesi günü oynanacak Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi müsabakasında Celje ve Beşiktaş Mogaz takımları karşılaşıyor. Maçın yayıncısı SporSmart, Smart Spor HD

Celje Beşiktaş Mogaz maçının Tarihi Nedir?

Celje Beşiktaş Mogaz Hentbol müsabakası 05.03.2016 tarihinde oynanacak.

Celje Beşiktaş Mogaz maçının Tarihi Nedir?

Celje Beşiktaş Mogaz Hentbol müsabakası 05.03.2016 tarihinde oynanacak.

Celje Beşiktaş Mogaz Maçının Yayıncısı Kim?

Celje - Beşiktaş Mogaz müsabakasını SporSmart, Smart Spor HD canlı yayınlayacak.

Celje Beşiktaş Mogaz Maçının Günü Nedir?

Celje - Beşiktaş Mogaz müsabakasının günü Cumartesi.

Celje Beşiktaş Mogaz Maçının Saati Nedir?

Celje - Beşiktaş Mogaz müsabakasının başlama saati: 19:00.
Facebook
Twitter
Instagram
Mobil Uygulamalar
iOS
Android