21 Ocak 2016 - Perşembe11:00
Tenis
J.Goerges - K.Pliskova
Avustralya Acik
Ka.Pliskova

J.Goerges - Ka.Pliskova Maçı Hangi Kanalda? 21 Ocak 2016 Yayın Ekranı

J.Goerges ile Ka.Pliskova, Avustralya Acik maçında karşı karşıya geliyor. Maçı canlı izlemek isteyen sporseverler, müsabakanın yayın saati ve yayıncı bilgileri ile yayının şifresiz olup olmadığını merak ediyor. J.Goerges – Ka.Pliskova, Avustralya Acik maçı, 21-01-2016 Perşembe günü Eurosport, kanal(lar)ından yayınlanacak. Maçın başlama saati 11:00. Karşılaşmayı izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

J.Goerges - Ka.Pliskova Canlı Maç İzle

21.01.2016 Perşembe günü oynanacak Avustralya Acik müsabakasında J.Goerges ve Ka.Pliskova takımları karşılaşıyor. Maçın yayıncısı Eurosport

J.Goerges Ka.Pliskova maçının Tarihi Nedir?

J.Goerges Ka.Pliskova Tenis müsabakası 21.01.2016 tarihinde oynanacak.

J.Goerges Ka.Pliskova Maçının Yayıncısı Kim?

J.Goerges - Ka.Pliskova müsabakasını Eurosport canlı yayınlayacak.

J.Goerges Ka.Pliskova Maçının Günü Nedir?

J.Goerges - Ka.Pliskova müsabakasının günü Perşembe.

J.Goerges Ka.Pliskova Maçının Saati Nedir?

J.Goerges - Ka.Pliskova müsabakasının başlama saati: 11:00.
Facebook
Twitter
Instagram
Mobil Uygulamalar
iOS
Android