21 Aralık 2025 - Pazar19:00
MurciaBasketbol
Murcia - Valencia Basket
İspanya Basketbol Ligi
Valencia Basket

Murcia - Valencia Basket Maçı Hangi Kanalda? 21 Aralık 2025 Yayın Ekranı

Murcia ile Valencia Basket, İspanya Basketbol Ligi maçında karşı karşıya geliyor. Maçı canlı izlemek isteyen sporseverler, müsabakanın yayın saati ve yayıncı bilgileri ile yayının şifresiz olup olmadığını merak ediyor. Murcia – Valencia Basket, İspanya Basketbol Ligi maçı, 21-12-2025 Pazar günü Spor Smart, Smart Spor HD, kanal(lar)ından yayınlanacak. Maçın başlama saati 19:00. Karşılaşmayı izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.
Spor SmartSpor Smart
Smart Spor HDSmart Spor HD

Murcia - Valencia Basket Canlı Maç İzle

21.12.2025 Pazar günü oynanacak İspanya Basketbol Ligi null müsabakasında Murcia ve Valencia Basket takımları karşılaşıyor. Maçın yayıncısı Spor Smart, Smart Spor HD

Murcia Valencia Basket maçının Tarihi Nedir?

Murcia Valencia Basket Basketbol müsabakası 21.12.2025 tarihinde oynanacak.

Murcia Valencia Basket maçının Tarihi Nedir?

Murcia Valencia Basket Basketbol müsabakası 21.12.2025 tarihinde oynanacak.

Murcia Valencia Basket Maçının Yayıncısı Kim?

Murcia - Valencia Basket müsabakasını Spor Smart, Smart Spor HD canlı yayınlayacak.

Murcia Valencia Basket Maçının Günü Nedir?

Murcia - Valencia Basket müsabakasının günü Pazar.

Murcia Valencia Basket Maçının Saati Nedir?

Murcia - Valencia Basket müsabakasının başlama saati: 19:00.
Facebook
Twitter
Instagram
Mobil Uygulamalar
iOS
Android