20 Aralık 2025 - Cumartesi17:30
AugsburgFutbol
Augsburg - Werder Bremen
Almanya Bundesliga
Werder Bremen

Augsburg - Werder Bremen Maçı Hangi Kanalda? 20 Aralık 2025 Yayın Ekranı

Augsburg ile Werder Bremen, Almanya Bundesliga maçında karşı karşıya geliyor. Maçı canlı izlemek isteyen sporseverler, müsabakanın yayın saati ve yayıncı bilgileri ile yayının şifresiz olup olmadığını merak ediyor. Augsburg – Werder Bremen, Almanya Bundesliga maçı, 20-12-2025 Cumartesi günü S Sport Plus, Tivibu Spor 3, kanal(lar)ından yayınlanacak. Maçın başlama saati 17:30. Karşılaşmayı izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.
Tivibu Spor 3Tivibu Spor 3

Augsburg - Werder Bremen Canlı Maç İzle

20.12.2025 Cumartesi günü oynanacak Almanya Bundesliga müsabakasında Augsburg ve Werder Bremen takımları karşılaşıyor. Maçın yayıncısı S Sport Plus, Tivibu Spor 3

Augsburg Werder Bremen maçının Tarihi Nedir?

Augsburg Werder Bremen Futbol müsabakası 20.12.2025 tarihinde oynanacak.

Augsburg Werder Bremen maçının Tarihi Nedir?

Augsburg Werder Bremen Futbol müsabakası 20.12.2025 tarihinde oynanacak.

Augsburg Werder Bremen Maçının Yayıncısı Kim?

Augsburg - Werder Bremen müsabakasını S Sport Plus, Tivibu Spor 3 canlı yayınlayacak.

Augsburg Werder Bremen Maçının Günü Nedir?

Augsburg - Werder Bremen müsabakasının günü Cumartesi.

Augsburg Werder Bremen Maçının Saati Nedir?

Augsburg - Werder Bremen müsabakasının başlama saati: 17:30.
Facebook
Twitter
Instagram
Mobil Uygulamalar
iOS
Android