05 Kasım 2025 - Çarşamba18:00
NewcastleFutbol
Newcastle - Athletic Bilbao
UEFA Gençlik Ligi
Athletic Bilbao

Newcastle - Athletic Bilbao Maçı Hangi Kanalda? 05 Kasım 2025 Yayın Ekranı

Newcastle ile Athletic Bilbao, UEFA Gençlik Ligi maçında karşı karşıya geliyor. Maçı canlı izlemek isteyen sporseverler, müsabakanın yayın saati ve yayıncı bilgileri ile yayının şifresiz olup olmadığını merak ediyor. Newcastle – Athletic Bilbao, UEFA Gençlik Ligi maçı, 05-11-2025 Çarşamba günü UEFA.tv, kanal(lar)ından yayınlanacak. Maçın başlama saati 18:00. Karşılaşmayı izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

Newcastle - Athletic Bilbao Canlı Maç İzle

05.11.2025 Çarşamba günü oynanacak UEFA Gençlik Ligi null müsabakasında Newcastle ve Athletic Bilbao takımları karşılaşıyor. Maçın yayıncısı UEFA.tv

Newcastle Athletic Bilbao maçının Tarihi Nedir?

Newcastle Athletic Bilbao Futbol müsabakası 05.11.2025 tarihinde oynanacak.

Newcastle Athletic Bilbao Maçının Yayıncısı Kim?

Newcastle - Athletic Bilbao müsabakasını UEFA.tv canlı yayınlayacak.

Newcastle Athletic Bilbao Maçının Günü Nedir?

Newcastle - Athletic Bilbao müsabakasının günü Çarşamba.

Newcastle Athletic Bilbao Maçının Saati Nedir?

Newcastle - Athletic Bilbao müsabakasının başlama saati: 18:00.
Facebook
Twitter
Instagram
Mobil Uygulamalar
iOS
Android