01 Ekim 2025 - Çarşamba20:30
MonacoBasketbol
Monaco - Zalgiris Kaunas
Euroleague
Zalgiris Kaunas

Monaco - Zalgiris Kaunas Maçı Hangi Kanalda? 01 Ekim 2025 Yayın Ekranı

Monaco ile Zalgiris Kaunas, Euroleague maçında karşı karşıya geliyor. Maçı canlı izlemek isteyen sporseverler, müsabakanın yayın saati ve yayıncı bilgileri ile yayının şifresiz olup olmadığını merak ediyor. Monaco – Zalgiris Kaunas, Euroleague maçı, 01-10-2025 Çarşamba günü S Sport Plus, S Sport 2, kanal(lar)ından yayınlanacak. Maçın başlama saati 20:30. Karşılaşmayı izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

Monaco - Zalgiris Kaunas Canlı Maç İzle

01.10.2025 Çarşamba günü oynanacak Euroleague müsabakasında Monaco ve Zalgiris Kaunas takımları karşılaşıyor. Maçın yayıncısı S Sport Plus, S Sport 2

Monaco Zalgiris Kaunas maçının Tarihi Nedir?

Monaco Zalgiris Kaunas Basketbol müsabakası 01.10.2025 tarihinde oynanacak.

Monaco Zalgiris Kaunas maçının Tarihi Nedir?

Monaco Zalgiris Kaunas Basketbol müsabakası 01.10.2025 tarihinde oynanacak.

Monaco Zalgiris Kaunas Maçının Yayıncısı Kim?

Monaco - Zalgiris Kaunas müsabakasını S Sport Plus, S Sport 2 canlı yayınlayacak.

Monaco Zalgiris Kaunas Maçının Günü Nedir?

Monaco - Zalgiris Kaunas müsabakasının günü Çarşamba.

Monaco Zalgiris Kaunas Maçının Saati Nedir?

Monaco - Zalgiris Kaunas müsabakasının başlama saati: 20:30.
Facebook
Twitter
Instagram
Mobil Uygulamalar
iOS
Android