26 Ağustos 2025 - Salı03:15
LanusFutbol
Lanus - River Plate
Arjantin Primera Division
River Plate

Lanus - River Plate Maçı Hangi Kanalda? 26 Ağustos 2025 Yayın Ekranı

Lanus ile River Plate, Arjantin Primera Division maçında karşı karşıya geliyor. Maçı canlı izlemek isteyen sporseverler, müsabakanın yayın saati ve yayıncı bilgileri ile yayının şifresiz olup olmadığını merak ediyor. Lanus – River Plate, Arjantin Primera Division maçı, 26-08-2025 Salı günü Spor Smart, Smart Spor HD, kanal(lar)ından yayınlanacak. Maçın başlama saati 03:15. Karşılaşmayı izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.
Spor SmartSpor Smart
Smart Spor HDSmart Spor HD

Lanus - River Plate Canlı Maç İzle

26.08.2025 Salı günü oynanacak Arjantin Primera Division null müsabakasında Lanus ve River Plate takımları karşılaşıyor. Maçın yayıncısı Spor Smart, Smart Spor HD

Lanus River Plate maçının Tarihi Nedir?

Lanus River Plate Futbol müsabakası 26.08.2025 tarihinde oynanacak.

Lanus River Plate maçının Tarihi Nedir?

Lanus River Plate Futbol müsabakası 26.08.2025 tarihinde oynanacak.

Lanus River Plate Maçının Yayıncısı Kim?

Lanus - River Plate müsabakasını Spor Smart, Smart Spor HD canlı yayınlayacak.

Lanus River Plate Maçının Günü Nedir?

Lanus - River Plate müsabakasının günü Salı.

Lanus River Plate Maçının Saati Nedir?

Lanus - River Plate müsabakasının başlama saati: 03:15.
Facebook
Twitter
Instagram
Mobil Uygulamalar
iOS
Android