15 Ağustos 2025 - Cuma10:00
ABDVoleybol
ABD - Porto Riko
Voleybol U21 Kadinlar Dunya Sampiyonasi
Porto Riko

ABD - Porto Riko Maçı Hangi Kanalda? 15 Ağustos 2025 Yayın Ekranı

ABD ile Porto Riko, Voleybol U21 Kadinlar Dunya Sampiyonasi Çeyrek Final maçında karşı karşıya geliyor. Maçı canlı izlemek isteyen sporseverler, müsabakanın yayın saati ve yayıncı bilgileri ile yayının şifresiz olup olmadığını merak ediyor. ABD – Porto Riko, Voleybol U21 Kadinlar Dunya Sampiyonasi Çeyrek Final maçı, 15-08-2025 Cuma günü Volleyball World Youtube, kanal(lar)ından yayınlanacak. Maçın başlama saati 10:00. Karşılaşmayı izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.
Volleyball World YoutubeVolleyball World Youtube

ABD - Porto Riko Canlı Maç İzle

15.08.2025 Cuma günü oynanacak Voleybol U21 Kadinlar Dunya Sampiyonasi Çeyrek Final müsabakasında ABD ve Porto Riko takımları karşılaşıyor. Maçın yayıncısı Volleyball World Youtube

ABD Porto Riko maçının Tarihi Nedir?

ABD Porto Riko Voleybol müsabakası 15.08.2025 tarihinde oynanacak.

ABD Porto Riko Maçının Yayıncısı Kim?

ABD - Porto Riko müsabakasını Volleyball World Youtube canlı yayınlayacak.

ABD Porto Riko Maçının Günü Nedir?

ABD - Porto Riko müsabakasının günü Cuma.

ABD Porto Riko Maçının Saati Nedir?

ABD - Porto Riko müsabakasının başlama saati: 10:00.
Facebook
Twitter
Instagram
Mobil Uygulamalar
iOS
Android