08 Ağustos 2025 - Cuma21:30
ÜmraniyesporFutbol
Ümraniyespor - Manisa FK
Trendyol 1. Lig
Manisa FK

Ümraniyespor - Manisa FK Maçı Hangi Kanalda? 08 Ağustos 2025 Yayın Ekranı

Ümraniyespor ile Manisa FK, Trendyol 1. Lig maçında karşı karşıya geliyor. Maçı canlı izlemek isteyen sporseverler, müsabakanın yayın saati ve yayıncı bilgileri ile yayının şifresiz olup olmadığını merak ediyor. Ümraniyespor – Manisa FK, Trendyol 1. Lig maçı, 08-08-2025 Cuma günü Bein Sports 2, kanal(lar)ından yayınlanacak. Maçın başlama saati 21:30. Karşılaşmayı izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

Ümraniyespor - Manisa FK Canlı Maç İzle

08.08.2025 Cuma günü oynanacak Trendyol 1. Lig müsabakasında Ümraniyespor ve Manisa FK takımları karşılaşıyor. Maçın yayıncısı Bein Sports 2

Ümraniyespor Manisa FK maçının Tarihi Nedir?

Ümraniyespor Manisa FK Futbol müsabakası 08.08.2025 tarihinde oynanacak.

Ümraniyespor Manisa FK Maçının Yayıncısı Kim?

Ümraniyespor - Manisa FK müsabakasını Bein Sports 2 canlı yayınlayacak.

Ümraniyespor Manisa FK Maçının Günü Nedir?

Ümraniyespor - Manisa FK müsabakasının günü Cuma.

Ümraniyespor Manisa FK Maçının Saati Nedir?

Ümraniyespor - Manisa FK müsabakasının başlama saati: 21:30.
Facebook
Twitter
Instagram
Mobil Uygulamalar
iOS
Android