13 Nisan 2025 - Pazar15:00
TrabzonsporBasketbol
Trabzonspor - Fenerbahçe Koleji
Basketbol 1. Ligi
Fenerbahçe Koleji

Trabzonspor - Fenerbahçe Koleji Maçı Hangi Kanalda? 13 Nisan 2025 Yayın Ekranı

Trabzonspor ile Fenerbahçe Koleji, Basketbol 1. Ligi maçında karşı karşıya geliyor. Maçı canlı izlemek isteyen sporseverler, müsabakanın yayın saati ve yayıncı bilgileri ile yayının şifresiz olup olmadığını merak ediyor. Trabzonspor – Fenerbahçe Koleji, Basketbol 1. Ligi maçı, 13-04-2025 Pazar günü TRT Spor Yildiz, kanal(lar)ından yayınlanacak. Maçın başlama saati 15:00. Karşılaşmayı izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

Trabzonspor - Fenerbahçe Koleji Canlı Maç İzle

13.04.2025 Pazar günü oynanacak Basketbol 1. Ligi müsabakasında Trabzonspor ve Fenerbahçe Koleji takımları karşılaşıyor. Maçın yayıncısı TRT Spor Yildiz

Trabzonspor Fenerbahçe Koleji maçının Tarihi Nedir?

Trabzonspor Fenerbahçe Koleji Basketbol müsabakası 13.04.2025 tarihinde oynanacak.

Trabzonspor Fenerbahçe Koleji Maçının Yayıncısı Kim?

Trabzonspor - Fenerbahçe Koleji müsabakasını TRT Spor Yildiz canlı yayınlayacak.

Trabzonspor Fenerbahçe Koleji Maçının Günü Nedir?

Trabzonspor - Fenerbahçe Koleji müsabakasının günü Pazar.

Trabzonspor Fenerbahçe Koleji Maçının Saati Nedir?

Trabzonspor - Fenerbahçe Koleji müsabakasının başlama saati: 15:00.
Facebook
Twitter
Instagram
Mobil Uygulamalar
iOS
Android