17 Nisan 2022 - Pazar19:30
BaskoniaBasketbol
Baskonia - Valencia Basket
İspanya Basketbol Ligi
Valencia Basket

Baskonia - Valencia Basket Maçı Hangi Kanalda? 17 Nisan 2022 Yayın Ekranı

Baskonia ile Valencia Basket, İspanya Basketbol Ligi maçında karşı karşıya geliyor. Maçı canlı izlemek isteyen sporseverler, müsabakanın yayın saati ve yayıncı bilgileri ile yayının şifresiz olup olmadığını merak ediyor. Baskonia – Valencia Basket, İspanya Basketbol Ligi maçı, 17-04-2022 Pazar günü Bilyoner TV, Smart Spor 2, Spor Smart 2, kanal(lar)ından yayınlanacak. Maçın başlama saati 19:30. Karşılaşmayı izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.
Smart Spor 2Smart Spor 2
Spor Smart 2Spor Smart 2

Baskonia - Valencia Basket Canlı Maç İzle

17.04.2022 Pazar günü oynanacak İspanya Basketbol Ligi null müsabakasında Baskonia ve Valencia Basket takımları karşılaşıyor. Maçın yayıncısı Bilyoner TV, Smart Spor 2, Spor Smart 2

Baskonia Valencia Basket maçının Tarihi Nedir?

Baskonia Valencia Basket Basketbol müsabakası 17.04.2022 tarihinde oynanacak.

Baskonia Valencia Basket maçının Tarihi Nedir?

Baskonia Valencia Basket Basketbol müsabakası 17.04.2022 tarihinde oynanacak.

Baskonia Valencia Basket maçının Tarihi Nedir?

Baskonia Valencia Basket Basketbol müsabakası 17.04.2022 tarihinde oynanacak.

Baskonia Valencia Basket Maçının Yayıncısı Kim?

Baskonia - Valencia Basket müsabakasını Bilyoner TV, Smart Spor 2, Spor Smart 2 canlı yayınlayacak.

Baskonia Valencia Basket Maçının Günü Nedir?

Baskonia - Valencia Basket müsabakasının günü Pazar.

Baskonia Valencia Basket Maçının Saati Nedir?

Baskonia - Valencia Basket müsabakasının başlama saati: 19:30.
Facebook
Twitter
Instagram
Mobil Uygulamalar
iOS
Android