31 Mart 2022 - Perşembe19:00
Güreş
Macaristan 2.Yayın
Avrupa Güreş Şampiyonasi

Avrupa Güreş Şampiyonasi Macaristan 2.Yayın Hangi Kanaldan Yayınlanacak? - 31 Mart 2022

Macaristan 2.Yayın - Avrupa Güreş Şampiyonasi 31.03.2022 Perşembe günü yayınlanıyor. Progarmı/Etkinliği TRT Spor 2, TRT Spor Yildiz yayınlıyor.. Etkinliği/Programı izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

Macaristan 2.Yayın - Avrupa Güreş Şampiyonasi Canlı İzle

Macaristan 2.Yayın - Avrupa Güreş Şampiyonasi 31.03.2022 Perşembe günü Avrupa Güreş Şampiyonasi yayınlanıyor. Programı/Etkinliği TRT Spor 2, TRT Spor Yildiz yayınlıyor.

Macaristan 2.Yayın - Avrupa Güreş Şampiyonasi Hangi Tarihte?

Macaristan 2.Yayın - Avrupa Güreş Şampiyonasi etkinliği/programının tarihi 31.03.2022

Macaristan 2.Yayın - Avrupa Güreş Şampiyonasi Hangi Kanalda?

Macaristan 2.Yayın - Avrupa Güreş Şampiyonasi etkinliği/programını Digiturk 87,Kablo TV 242,Şifresiz Web,Tivibu 85,Web ,Turkcell TV+ 71,Vodafone TV 72 numaralı kanallarda yayınlanacak.

Macaristan 2.Yayın - Avrupa Güreş Şampiyonasi Hangi Kanalda?

Macaristan 2.Yayın - Avrupa Güreş Şampiyonasi etkinliği/programını Digiturk 87,Kablo TV 242,Şifresiz 4A,Tivibu 85,Web ,Turkcell TV+ 71 numaralı kanallarda yayınlanacak.

Macaristan 2.Yayın - Avrupa Güreş Şampiyonasi Hangi Gün?

Macaristan 2.Yayın - Avrupa Güreş Şampiyonasi etkinliği/programı Perşembe günü ekranlara gelecek.

Macaristan 2.Yayın - Avrupa Güreş Şampiyonasi Saat Kaçta?

Macaristan 2.Yayın - Avrupa Güreş Şampiyonasi etkinliği/programının başlama saati 19:00
Facebook
Twitter
Instagram
Mobil Uygulamalar
iOS
Android