02 Nisan 2022 - Cumartesi16:30
E.FrankfurtFutbol
E.Frankfurt - Greuther Fürth
Almanya Bundesliga
Greuther Fürth

E.Frankfurt - Greuther Fürth Maçı Hangi Kanalda? 02 Nisan 2022 Yayın Ekranı

E.Frankfurt ile Greuther Fürth, Almanya Bundesliga maçında karşı karşıya geliyor. Maçı canlı izlemek isteyen sporseverler, müsabakanın yayın saati ve yayıncı bilgileri ile yayının şifresiz olup olmadığını merak ediyor. E.Frankfurt – Greuther Fürth, Almanya Bundesliga maçı, 02-04-2022 Cumartesi günü Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV, kanal(lar)ından yayınlanacak. Maçın başlama saati 16:30. Karşılaşmayı izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.
Bein Sports beIN ConnectBein Sports beIN Connect

E.Frankfurt - Greuther Fürth Canlı Maç İzle

02.04.2022 Cumartesi günü oynanacak Almanya Bundesliga null müsabakasında E.Frankfurt ve Greuther Fürth takımları karşılaşıyor. Maçın yayıncısı Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

E.Frankfurt Greuther Fürth maçının Tarihi Nedir?

E.Frankfurt Greuther Fürth Futbol müsabakası 02.04.2022 tarihinde oynanacak.

E.Frankfurt Greuther Fürth maçının Tarihi Nedir?

E.Frankfurt Greuther Fürth Futbol müsabakası 02.04.2022 tarihinde oynanacak.

E.Frankfurt Greuther Fürth Maçının Yayıncısı Kim?

E.Frankfurt - Greuther Fürth müsabakasını Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV canlı yayınlayacak.

E.Frankfurt Greuther Fürth Maçının Günü Nedir?

E.Frankfurt - Greuther Fürth müsabakasının günü Cumartesi.

E.Frankfurt Greuther Fürth Maçının Saati Nedir?

E.Frankfurt - Greuther Fürth müsabakasının başlama saati: 16:30.
Facebook
Twitter
Instagram
Mobil Uygulamalar
iOS
Android