11 Aralık 2021 - Cumartesi22:45
NantesHentbol
Nantes - Chambery Savoie
Fransa Hentbol Ligi
Chambery Savoie

Nantes - Chambery Savoie Maçı Hangi Kanalda? 11 Aralık 2021 Yayın Ekranı

Nantes ile Chambery Savoie, Fransa Hentbol Ligi maçında karşı karşıya geliyor. Maçı canlı izlemek isteyen sporseverler, müsabakanın yayın saati ve yayıncı bilgileri ile yayının şifresiz olup olmadığını merak ediyor. Nantes – Chambery Savoie, Fransa Hentbol Ligi maçı, 11-12-2021 Cumartesi günü Bein Sports beIN Connect, kanal(lar)ından yayınlanacak. Maçın başlama saati 22:45. Karşılaşmayı izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.
Bein Sports beIN ConnectBein Sports beIN Connect

Nantes - Chambery Savoie Canlı Maç İzle

11.12.2021 Cumartesi günü oynanacak Fransa Hentbol Ligi null müsabakasında Nantes ve Chambery Savoie takımları karşılaşıyor. Maçın yayıncısı Bein Sports beIN Connect

Nantes Chambery Savoie maçının Tarihi Nedir?

Nantes Chambery Savoie Hentbol müsabakası 11.12.2021 tarihinde oynanacak.

Nantes Chambery Savoie Maçının Yayıncısı Kim?

Nantes - Chambery Savoie müsabakasını Bein Sports beIN Connect canlı yayınlayacak.

Nantes Chambery Savoie Maçının Günü Nedir?

Nantes - Chambery Savoie müsabakasının günü Cumartesi.

Nantes Chambery Savoie Maçının Saati Nedir?

Nantes - Chambery Savoie müsabakasının başlama saati: 22:45.
Facebook
Twitter
Instagram
Mobil Uygulamalar
iOS
Android