12 Aralık 2021 - Pazar18:00
Futbol
Sepsi - Farul Constanta
Romanya Liga 1
Farul Constanta

Sepsi - Farul Constanta Maçı Hangi Kanalda? 12 Aralık 2021 Yayın Ekranı

Sepsi ile Farul Constanta, Romanya Liga 1 maçında karşı karşıya geliyor. Maçı canlı izlemek isteyen sporseverler, müsabakanın yayın saati ve yayıncı bilgileri ile yayının şifresiz olup olmadığını merak ediyor. Sepsi – Farul Constanta, Romanya Liga 1 maçı, 12-12-2021 Pazar günü Bilyoner TV, kanal(lar)ından yayınlanacak. Maçın başlama saati 18:00. Karşılaşmayı izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

Sepsi - Farul Constanta Canlı Maç İzle

12.12.2021 Pazar günü oynanacak Romanya Liga 1 null müsabakasında Sepsi ve Farul Constanta takımları karşılaşıyor. Maçın yayıncısı Bilyoner TV

Sepsi Farul Constanta maçının Tarihi Nedir?

Sepsi Farul Constanta Futbol müsabakası 12.12.2021 tarihinde oynanacak.

Sepsi Farul Constanta Maçının Yayıncısı Kim?

Sepsi - Farul Constanta müsabakasını Bilyoner TV canlı yayınlayacak.

Sepsi Farul Constanta Maçının Günü Nedir?

Sepsi - Farul Constanta müsabakasının günü Pazar.

Sepsi Farul Constanta Maçının Saati Nedir?

Sepsi - Farul Constanta müsabakasının başlama saati: 18:00.
Facebook
Twitter
Instagram
Mobil Uygulamalar
iOS
Android