20 Kasım 2021 - Cumartesi16:00
Futbol
Volos - OFI Crete
Yunanistan Süper Ligi
OFI Crete

Volos - OFI Crete Maçı Hangi Kanalda? 20 Kasım 2021 Yayın Ekranı

Volos ile OFI Crete, Yunanistan Süper Ligi maçında karşı karşıya geliyor. Maçı canlı izlemek isteyen sporseverler, müsabakanın yayın saati ve yayıncı bilgileri ile yayının şifresiz olup olmadığını merak ediyor. Volos – OFI Crete, Yunanistan Süper Ligi maçı, 20-11-2021 Cumartesi günü Bilyoner TV, kanal(lar)ından yayınlanacak. Maçın başlama saati 16:00. Karşılaşmayı izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

Volos - OFI Crete Canlı Maç İzle

20.11.2021 Cumartesi günü oynanacak Yunanistan Süper Ligi null müsabakasında Volos ve OFI Crete takımları karşılaşıyor. Maçın yayıncısı Bilyoner TV

Volos OFI Crete maçının Tarihi Nedir?

Volos OFI Crete Futbol müsabakası 20.11.2021 tarihinde oynanacak.

Volos OFI Crete Maçının Yayıncısı Kim?

Volos - OFI Crete müsabakasını Bilyoner TV canlı yayınlayacak.

Volos OFI Crete Maçının Günü Nedir?

Volos - OFI Crete müsabakasının günü Cumartesi.

Volos OFI Crete Maçının Saati Nedir?

Volos - OFI Crete müsabakasının başlama saati: 16:00.
Facebook
Twitter
Instagram
Mobil Uygulamalar
iOS
Android