21 Ekim 2021 - Perşembe19:00
SopronBasketbol
Sopron - Famila Schio
Euroleague Kadinlar
Famila Schio

Sopron - Famila Schio Maçı Hangi Kanalda? 21 Ekim 2021 Yayın Ekranı

Sopron ile Famila Schio, Euroleague Kadinlar maçında karşı karşıya geliyor. Maçı canlı izlemek isteyen sporseverler, müsabakanın yayın saati ve yayıncı bilgileri ile yayının şifresiz olup olmadığını merak ediyor. Sopron – Famila Schio, Euroleague Kadinlar maçı, 21-10-2021 Perşembe günü FIBA TV, Bilyoner TV, kanal(lar)ından yayınlanacak. Maçın başlama saati 19:00. Karşılaşmayı izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

Sopron - Famila Schio Canlı Maç İzle

21.10.2021 Perşembe günü oynanacak Euroleague Kadinlar null müsabakasında Sopron ve Famila Schio takımları karşılaşıyor. Maçın yayıncısı FIBA TV, Bilyoner TV

Sopron Famila Schio maçının Tarihi Nedir?

Sopron Famila Schio Basketbol müsabakası 21.10.2021 tarihinde oynanacak.

Sopron Famila Schio maçının Tarihi Nedir?

Sopron Famila Schio Basketbol müsabakası 21.10.2021 tarihinde oynanacak.

Sopron Famila Schio Maçının Yayıncısı Kim?

Sopron - Famila Schio müsabakasını FIBA TV, Bilyoner TV canlı yayınlayacak.

Sopron Famila Schio Maçının Günü Nedir?

Sopron - Famila Schio müsabakasının günü Perşembe.

Sopron Famila Schio Maçının Saati Nedir?

Sopron - Famila Schio müsabakasının başlama saati: 19:00.
Facebook
Twitter
Instagram
Mobil Uygulamalar
iOS
Android