20 Ağustos 2021 - Cuma20:30
KayserisporFutbol
Kayserispor - Adana Demirspor
Spor Toto Süper Lig
Adana Demirspor

Kayserispor - Adana Demirspor Maçı Hangi Kanalda? 20 Ağustos 2021 Yayın Ekranı

Kayserispor ile Adana Demirspor, Spor Toto Süper Lig maçında karşı karşıya geliyor. Maçı canlı izlemek isteyen sporseverler, müsabakanın yayın saati ve yayıncı bilgileri ile yayının şifresiz olup olmadığını merak ediyor. Kayserispor – Adana Demirspor, Spor Toto Süper Lig maçı, 20-08-2021 Cuma günü Bein Sports 1, kanal(lar)ından yayınlanacak. Maçın başlama saati 20:30. Karşılaşmayı izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

Kayserispor - Adana Demirspor Canlı Maç İzle

20.08.2021 Cuma günü oynanacak Spor Toto Süper Lig null müsabakasında Kayserispor ve Adana Demirspor takımları karşılaşıyor. Maçın yayıncısı Bein Sports 1

Kayserispor Adana Demirspor maçının Tarihi Nedir?

Kayserispor Adana Demirspor Futbol müsabakası 20.08.2021 tarihinde oynanacak.

Kayserispor Adana Demirspor Maçının Yayıncısı Kim?

Kayserispor - Adana Demirspor müsabakasını Bein Sports 1 canlı yayınlayacak.

Kayserispor Adana Demirspor Maçının Günü Nedir?

Kayserispor - Adana Demirspor müsabakasının günü Cuma.

Kayserispor Adana Demirspor Maçının Saati Nedir?

Kayserispor - Adana Demirspor müsabakasının başlama saati: 20:30.
Facebook
Twitter
Instagram
Mobil Uygulamalar
iOS
Android