17 Haziran 2021 - Perşembe18:00
GalakticosLeague of Legends
Galakticos - Dark Passage
LOL Akademi Ligi
Dark Passage

Galakticos - Dark Passage Maçı Hangi Kanalda? 17 Haziran 2021 Yayın Ekranı

Galakticos ile Dark Passage, LOL Akademi Ligi maçında karşı karşıya geliyor. Maçı canlı izlemek isteyen sporseverler, müsabakanın yayın saati ve yayıncı bilgileri ile yayının şifresiz olup olmadığını merak ediyor. Galakticos – Dark Passage, LOL Akademi Ligi maçı, 17-06-2021 Perşembe günü LOL Şampiyonluk Ligi Youtube, kanal(lar)ından yayınlanacak. Maçın başlama saati 18:00. Karşılaşmayı izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.
LOL Şampiyonluk Ligi YoutubeLOL Şampiyonluk Ligi Youtube

Galakticos - Dark Passage Canlı Maç İzle

17.06.2021 Perşembe günü oynanacak LOL Akademi Ligi null müsabakasında Galakticos ve Dark Passage takımları karşılaşıyor. Maçın yayıncısı LOL Şampiyonluk Ligi Youtube

Galakticos Dark Passage maçının Tarihi Nedir?

Galakticos Dark Passage League of Legends müsabakası 17.06.2021 tarihinde oynanacak.

Galakticos Dark Passage Maçının Yayıncısı Kim?

Galakticos - Dark Passage müsabakasını LOL Şampiyonluk Ligi Youtube canlı yayınlayacak.

Galakticos Dark Passage Maçının Günü Nedir?

Galakticos - Dark Passage müsabakasının günü Perşembe.

Galakticos Dark Passage Maçının Saati Nedir?

Galakticos - Dark Passage müsabakasının başlama saati: 18:00.
Facebook
Twitter
Instagram
Mobil Uygulamalar
iOS
Android