10 Haziran 2021 - Perşembe18:30
Futbol
Haka - HJK Helsinki
Finlandiya Veikkausliiga
HJK Helsinki

Haka - HJK Helsinki Maçı Hangi Kanalda? 10 Haziran 2021 Yayın Ekranı

Haka ile HJK Helsinki, Finlandiya Veikkausliiga maçında karşı karşıya geliyor. Maçı canlı izlemek isteyen sporseverler, müsabakanın yayın saati ve yayıncı bilgileri ile yayının şifresiz olup olmadığını merak ediyor. Haka – HJK Helsinki, Finlandiya Veikkausliiga maçı, 10-06-2021 Perşembe günü Bilyoner TV, kanal(lar)ından yayınlanacak. Maçın başlama saati 18:30. Karşılaşmayı izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

Haka - HJK Helsinki Canlı Maç İzle

10.06.2021 Perşembe günü oynanacak Finlandiya Veikkausliiga null müsabakasında Haka ve HJK Helsinki takımları karşılaşıyor. Maçın yayıncısı Bilyoner TV

Haka HJK Helsinki maçının Tarihi Nedir?

Haka HJK Helsinki Futbol müsabakası 10.06.2021 tarihinde oynanacak.

Haka HJK Helsinki Maçının Yayıncısı Kim?

Haka - HJK Helsinki müsabakasını Bilyoner TV canlı yayınlayacak.

Haka HJK Helsinki Maçının Günü Nedir?

Haka - HJK Helsinki müsabakasının günü Perşembe.

Haka HJK Helsinki Maçının Saati Nedir?

Haka - HJK Helsinki müsabakasının başlama saati: 18:30.
Facebook
Twitter
Instagram
Mobil Uygulamalar
iOS
Android