16.05.2024 Perşembe
Mobile Appler
iOSAndroid
Futbol
03:00
Boca Juniors - Fortaleza Copa Sudamericana
S Sport PlusS Sport 2
Futbol
03:00
Birmingham Legion - Charleston ABD USL Championship
USL Championship Youtube
Voleybol
03:00
Sırbistan - Dominik Cumhuriyeti Voleybol Kadinlar Milletler Ligi
TRT Spor Yildiz
Basketbol
04:30
OKC Thunder - Dallas Mavericks NBA Play-Off Çeyrek Final
S Sport PlusS Sport
Binicilik
10:00
Pakenham Günün Yarışları
TJK Tv
Binicilik
10:30
Cranbourne Günün Yarışları
TJK Tv
Bisiklet
11:00
Prolog Start Sakarya Bisiklet Turu
TRT Spor Yildiz
Binicilik
13:10
Vaal Günün Yarışları
TJK Tv
Binicilik
13:15
Bursa Günün Yarışları
TJK Tv
Bisiklet
13:15
Etap 12 Giro dItalia Bisiklet Turu
Eurosport
Binicilik
13:20
Fairview Günün Yarışları
TJK Tv
Binicilik
13:45
Ankara Günün Yarışları
TJK Tv
Voleybol
14:00
Almanya - İtalya Voleybol Kadinlar Milletler Ligi
TRT Spor Yildiz
Tenis
14:00
H.Hurkacz - T.Paul ATP Roma Çeyrek Final
S Sport Plus
Binicilik
16:00
York Günün Yarışları
TJK Tv
Binicilik
16:00
York Günün Yarışları
TJK Tv
Tenis
16:00
I.Swiatek - C.Gauff WTA Roma
Bein Sports 4Bein Sports beIN Connect
Binicilik
16:30
Antalya Günün Yarışları
TJK Tv
Futbol
17:00
Bodrumspor - Boluspor Trendyol 1. Lig Play-off Çeyrek Final
TRT SporBein Sports Max 1
Basketbol
17:00
Final Spor - Sigortam.net Basketbol 1. Ligi Play-Off Yarı Final
TRT Spor Yildiz
Binicilik
17:00
İstanbul Günün Yarışları
TJK Tv
Tenis
17:30
Sharifova/Gomez - Senesi/Fernandez Premier Padel
Bein Sports Max 2beIN Sports Tod TV
Basketbol
18:00
Fenerbahçe Beko - Petkimspor Basketbol Süper Ligi Play-Off Çeyrek Final
Bein Sports 5beIN Sports Tod TV
Tenis
19:30
Arroyo/Alonso - Chingotto/Galan Premier Padel
Bein Sports Max 2beIN Sports Tod TV
Binicilik
19:50
Belmont At The Big ABD Günün Yarışları
TJK Tv
Tenis
20:00
S.Tsitsipas - N.Jarry ATP Roma Çeyrek Final
S Sport Plus
Futbol
20:00
Al Nassr - Al Hilal Suudi Arabistan Pro Lig
Yayın Yok
Futbol
20:00
Çorum FK - Kocaelispor Trendyol 1. Lig Play-off Çeyrek Final
TRT SporBein Sports 2
Voleybol
20:00
Hollanda - Türkiye Voleybol Kadinlar Milletler Ligi
TRT Spor Yildiz
Binicilik
20:15
Pimlico Günün Yarışları
TJK Tv
Futbol
20:30
Las Palmas - Real Betis İspanya La Liga
S Sport PlusS SportExxen
Basketbol
20:30
Beşiktaş Emlakjet - Manisa BB Basketbol Süper Ligi Play-Off Çeyrek Final
Bein Sports 5beIN Sports Tod TV
Futbol
21:00
Al Khaleej - Al Ittihad Suudi Arabistan Pro Lig
S Sport PlusTV 8 BuçukExxen
Basketbol
21:15
Almanya FIBA 3x3 Olimpiyat Eleme Turnuvası
Eurosport 2
Basketbol
21:30
Unicaja Malaga - Manresa İspanya Basketbol Ligi Play-Off Çeyrek Final
Spor SmartSmart Spor HD
Tenis
21:30
D.Collins - A.Sabalenka WTA Roma
Bein Sports Max 1Bein Sports beIN Connect
Tenis
21:30
Gutierrez/Rico - Navarro/Lebron Premier Padel
Bein Sports Max 2beIN Sports Tod TV
Basketbol
21:45
Tortona - Virtus Bologna İtalya Basketbol Ligi Play Off Final
Sportstv
Futbol
22:30
Almeria - Barcelona İspanya La Liga
S Sport PlusS SportExxen
Futbol
23:00
Real Sociedad - Valencia İspanya La Liga
S Sport PlusS Sport 2Exxen
Tenis
23:30
Martin/Fallada - Paredes/Postiguillo Premier Padel
Bein Sports Max 2beIN Sports Tod TV
Voleybol
23:30
Çin - ABD Voleybol Kadinlar Milletler Ligi
TRT Spor Yildiz
Facebook
Twitter
Instagram
Mobil Uygulamalar
iOS
Android